Prekių katalogas

 • Termoelektrinė freza

  Kodas: FREZA1
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Skaičiuojama...
  i
 • Termoelektrinė freza

   

  Terminis peilis putų polistirolui pjaustyti – tai įrankis, naudojamas tiksliai ir lengvai pjaustyti izoliacines medžiagas, tokias kaip polistirolo putplastis arba poliuretano putos. Šio tipo peiliams medžiagai ištirpinti ir išlydyti naudojama aukšta temperatūra, todėl galima tiksliai ir švariai pjauti be atplaišų ar pažeidimų.

  Terminis peilis turi galimybę lengvai pakeisti ašmenis, jei jis nusidėvėjęs. Įrenginys maitinamas elektra ir turi temperatūros reguliavimą, leidžiantį reguliuoti jį pagal pjaunamos medžiagos storį ir tipą.

  Naudodami terminį peilį, būkite atsargūs ir naudokite tinkamas asmenines apsaugos priemones, pvz., pirštines ir apsauginius akinius, nes gali prisiliesti prie karšto peilio. Prieš pradėdami pjauti, taip pat turėtumėte įsitikinti, kad patalpa yra pakankamai vėdinama, kad neįkvėptumėte pjovimo metu išsiskiriančių garų ar kvapų.

  Terminio peilio naudojimo pranašumai:

  Tikslus pjovimas: terminis peilis leidžia tiksliai ir švariai pjauti izoliacines medžiagas, tokias kaip polistirolo putplastis. Dėl aukštos ašmenų temperatūros galima tiksliai pjauti nepažeidžiant ir nenulaužiant medžiagos.

  Naudojimo paprastumas: terminį peilį naudoti gana paprasta. Paprastai tereikia įrankį prijungti prie maitinimo šaltinio, nustatyti norimą temperatūrą ir galite pradėti pjauti. Dėl ergonomiško dizaino juos patogu laikyti ir kirpti.

  Temperatūros reguliavimas: terminis peilis turi temperatūros reguliatorių, kuris leidžia jį reguliuoti pagal pjaunamos medžiagos tipą ir storį. Galite tiksliai valdyti temperatūrą, kad gautumėte optimalius pjovimo rezultatus.

  Daugiafunkcinis darbas: terminis peilis polistirolo putų pjaustymui yra universalus įrankis, kurį galima naudoti įvairiose srityse. Jis gali būti naudojamas statybose, amatuose, modeliavime, dekoravime ir daugelyje kitų pramonės šakų, kur reikia tiksliai pjaustyti izoliacines medžiagas.

  Sauga: terminius peilius naudoti gana saugu, jei imamasi tinkamų atsargumo priemonių, nors peilis turi saugos priemones, kurios apsaugo nuo atsitiktinio prisilietimo prie įkaitusių ašmenų. Tačiau gera idėja mūvėti pirštines ir apsauginius akinius, kad sumažintumėte nudegimų ar žalos riziką.

   

  Techninės savybės:

  • Skirta pjauti 16 mm diametro griovelį polistirole.

  Gamintojas:

   

  Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 5 234 55 69 arba el. paštu pagalba@santechnikos-centras.lt