Prekių katalogas

Praustuvo maišytuvas su dugno vožtuvu RAVAK 10° 90 mm Free

 • Praustuvo maišytuvas su dugno vožtuvu RAVAK 10° 90 mm Free

  Kodas: X070128
  Gamintojas
 •  

  Praustuvo maišytuvas su dugno vožtuvu RAVAK 10° 90 mm Free 

   

  Vandens maišytuvas pasviręs 10° kampu suteikia išskirtinį komfortą. Aeratorius gali būti sureguliuotas taip, kad vandens srautas visada nukreiptas tiesiai į kanalizaciją todėl išvengsite vandens taškymosi. Aukštas maišytuvas puikiai tiks dideliams praustuvams arba praustuvams montuojamiems ant plokštės.

   

  Viskas dėl Jūsų

  Šiuolaikinis dizainas ir nieko daugiau! Dėl nedidelio posvyrio 10° link Jūsų rankos, vandens maišytuvu patogu naudotis. Jis grąžiai atrodo bet kurios formos praustuvuose.

   

  Du galimi aukščiai

  Išsirinkite labiausiai Jums tinkantį variantą. Aukštesnis maišytuvas skirtas gilesniems praustuvams, kur reikia, pavyzdžiui, pripilti vandens į aukštą indą. Žemesnis - seklesniems praustuvams.

   

  Reguliuojamas aeratorius

  Garantuoja, kad vandens srovė pateks būtent ten, kur Jums reikia.

   

  Kompleksinis asortimentas

  Apima visų rūšių gaminius, naudojamus vonios kambariuose, būtent: praustuvus ir bide, dušo ir vonios paslėpto montavimo vandens maišytuvus, taip pat maišytuvus, pagamintus universaliems įmontuojamiems mechanizmams R-box. Jūs visada galite būti tikri, kad Jūsų voniso kambario dizainas neturi trūkumų.

   

  Techninės savybės:

  • maišytuvo aukštis: 170 mm - Extra Comfort Zone
  • kasetė (skersmuo, medžiaga): 35 mm, keraminis
  • spalva: chromuota
  • jungiamosios žarnos: 450 mm, 3/8"
  • nuotėkio atidarymas: su

   

  Aukštas maišytuvas itin komfortiškas. Dėl išsamaus sprendimo ir dizaino nuosekluomo vonios kambaryje, rekomenduojame maišytuvus 10° derinti su kitais 10° gaminiais ar aksesuarais. Išoriniam paviršiui valyti rekomenduojama naudoti priemonę RAVAK Cleaner Chrome.

  Daugiau informacijos parsisiuntimui skirtuose failuose.

   

  Garantija: 5 metai

  Gamintojas: RAVAK (Čekija


  Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 5 234 55 69 arba el. paštu pagalba@santechnikos-centras.lt