Prekių katalogas

Oro reguliavimo sklendė FITT 75 mm

 • Oro reguliavimo sklendė FITT 75 mm

  Kodas: STVM0075
  Gamintojas
  Prekė
  Oro srauto reguliatorius
 • Oro reguliavimo sklendė FITT 75 mm

   

  Lankstūs plastikiniai ortakiai gali būti įrengti pastatuose, kuriuose yra ribotas aukštis, ankštose erdvėse, taip pat naudojami norint įrengti oro padavimo sistemą grindyse ar sienose.

  Lanksčių ortakių ir komponentų sujungimo vietose rekomenduojame naudoti tarpines, taip užtikrinamas sistemos sandarumas. Tarpinę rekomenduojame mauti ant antro ortakio žiedo.

  Oro paskirstymo terminalas - kolektorius lanksčių plastikinių ortakių pajungimui. Naudojamas oro paskirstymo, oro surinkimui iš patalpų, bei oro tiekimui į patalpas. Komplektuojamas kartu su plastikiniais antgaliais lankstaus ortakio prijungimui.

  Kolektoriai pagaminti iš galvanizuotos skardos t.y. skarda elektrochminiu būdu aptraukta kitu metalu, dėl to atsiranda apsauga korozijai.

   

  Techninės savybės:

  • Skersmuo: 75 mm
  • Medžiaga: cinkuota skarda
  • Pastaba: papildomai reikia įsigyti sandarimo tarpines (vienai sklendei 2 tarpinės)

  Gamintojas: FITT (Italija)

   

  Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 5 234 55 69 arba el. paštu pagalba@santechnikos-centras.lt