Prekių katalogas

Mini rekuperatorius BLAUBERG Vento Expert A50-1 W mini

 • Mini rekuperatorius BLAUBERG Vento Expert A50-1 W mini

  Kodas: A50-1WMINI
  Gamintojas
  BLAUBERG (Vokietija)
 • Mini rekuperatorius BLAUBERG Vento Expert A50-1 W mini 

   

  Ypatingai aukštos kokybės energiją taupantis vėdinimo įrenginys su šilumos regeneratoriumi, skirtas gyvenamųjų ir darbo patalpų vėdinimui taupant šildymo ir kondicionavimo išlaidas. Patogiausias būdas užtikrinti efektyvų patalpų vėdinimą apšiltintame senos statybos daugiabutyje, mokykloje ar biurų pastate. Ypač mažas energijos poreikis, aukštas šilumos grąžos koeficientas. Rekomenduojama patalpose montuoti porinį rekuperatorių skaičių. Naudingumo klasė - A.

   

  Vienos patalpos vėdinimo įrenginys „VENTO EXPERT A50-1 W“ su šilumos atgavimu ir Wi-Fi valdymu:

  • Oro srautas – iki 50 m³/h
  • Šilumos grąžinimas – iki 93 %

   

  Privalumai:

  • Vėdinimo įrenginiai su šilumos atgavimu energetiškai efektyviai vėdina vieną patalpą butuose, individualiuose namuose ar nedidelėse komercinėse patalpose.
  • Šilumos atgavimas sumažina šilumos nuostolius vėdinant šaltuoju metų laiku.
  • Drėgmės ir reguliuojamo oro mainų balansas leidžia palaikyti individualiai geriausią vidinį mikroklimatą.
  • Wi-Fi ryšys tarp kelių vienos patalpos vėdinimo įrenginių padeda suderinti įrenginių veiklą.
  • Galima valdyti per išmanųjį telefoną ar planšetę su Android ar iOS platforma. 

   

  Mini rekuperatorius skirtas montavimui išorinėje pastato sienoje, jis montuojamas sienoje paruoštoje apvalioje angoje.

  Geriausias vėdinimo sprendimas – poromis montuojami reversinių fazių įrenginiai. Vieni įrenginiai tiekia lauko orą į patalpą, kiti – ištraukia tvankų orą iš patalpos. Šitoks sprendimas padeda efektyviausiai subalansuoti vėdinimą.

   

  Naujos konstrukcijos atveju įrenginiai montuojami dviem etapais:

  • paruošimas montavimui patalpų vidinių ir išorinių sienų apdailos stadijoje. Šiame etape montuojami teleskopiniai ortakiai, išorinis vėdinimo gaubtas ir elektros laidai
  • montavimo užbaigimas prieš pastato eksploatavimo pradžią. Šiame etape montuojamas regeneratorius, filtras, prijungiamas vėdinimo įrenginys bei įrengiama automatika.

   

  Garantija: 2 metai

  Gamintojas: BLAUBERG (Vokietija)

   

  Prekių nuotraukos skirtos tik iliustraciniams tikslams ir yra pavyzdinės. Prekės aprašyme esančios video nuorodos yra tik informacinio pobūdžio, todėl jose pateikiama informacija gali skirtis nuo pačios prekės. Originalių produktų spalvos, užrašai, parametrai, matmenys, dydžiai, funkcijos, ir/ar bet kurios kitos savybės dėl savo vizualinių ypatybių gali atrodyti kitaip negu realybėje, todėl prašome vadovautis prekių savybėmis, kurios nurodytos prekių aprašymuose. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 234 55 69 arba el. paštu pagalba@santechnikos-centras.lt