Prekių katalogas

Elektroninis plovimo ir slėgio tikrinimo blokas su bealyviu kompresoriumi REMS Multi-Push

 • Elektroninis plovimo ir slėgio tikrinimo blokas su bealyviu kompresoriumi REMS Multi-Push

  Kodas: 115610
  Lizingo skaičiuoklės
  • gf
  • sbl
  • ml
  • esto3
  • esto
  Skaičiuojama...
  i
 •  

  REMS Multi-Push SL Set
  Elektroninis plovimo ir slėgio tikrinimo blokas su bealyviu kompresoriumi. Vamzdynų sistemoms plauti vandeniu arba vandens ir oro mišiniu, dezinfekuoti, valyti, konservuoti, vamzdynų ir rezervuarų stiprio ir sandarumo bandymui suslėgtuoju oru, kaip suslėgtojo oro siurblys visų rūšių rezervuarams kontroliuojamai pripildyti suslėgtojo oro, p ≤ 0,8 MPa/8 bar/116 psi, ir pneumatiniams įrankiams maitinti ≤ 230 Nl/min. Įvedimo ir valdymo blokas. Stūmoklinis kompresorius su alkūniniu mechanizmu, kondensatorinis variklis 230 V, 50 Hz, 1500 W. Apsauginis nuotėkio srovės jungiklis (PRCD). 2 vnt. siurbimo / slėginių žarnų 1", 1,5 m ilgio, su žarnų srieginiais sujungimais 1", 1 vnt. suslėgtojo oro žarnos 8 mm, 1,5 m ilgio, su sparčiosiomis veržlėmis DN 5, stiprio bandymui suslėgtuoju oru. Įvadų ir išvadų aklidangčiai. Plieninių vamzdžių rėmas su ratukais. Be priedų tiekimo bloko. Kartoninėje dėžėje.

  REMS Multi-Push SLW Set
  Kaip gam. Nr. 115610, tačiau papildomai su hidropneumatiniu vandens siurbliu ir 1 vnt. aukšto slėgio žarna ½", 1,5 m ilgio, su žarnų srieginiais sujungimais ½", vamzdynų sistemų ir rezervuarų stiprio ir sandarumo bandymui vandeniu. Įvadų ir išvadų aklidangčiai.

   

  Garantija: 2 metai

  Gamintojas: REMS (Vokietija)

   

  Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės. Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 5 234 55 69 arba el. paštu pagalba@santechnikos-centras.lt