Prekių katalogas

Duravit SensoWash Starck f dušo tualetai: technologija ir dizainas tobulai suderinti

 • Švelnus valymas su dušo tualetu tampa vis populiaresnis. Jei yra ir kilni išvaizda, tuo geriau. Technologijos ir dizainas puikiai dera su dušo tualetais Duravit SensoWash® Starck f. Ką jie gali padaryti ir kuo jie ypatingi, galite sužinoti Reuter žurnale.
  1 pliusas: dizainas

  Kai įsitraukia Philippe'as Starckas, dažniausiai iš to išeina kažkas gero. Taip yra ir su SensoWash® Starck f dušo tualetu. Dėl savo aiškios formos jis puikiai tiks bet kuriame moderniame vonios kambaryje.

  Dušo tualetas yra dviejų variantų „Lite“ ir „Plus“, kurie vizualiai nesiskiria. Yra tik nedideli įrangos skirtumai.

  Jei pažvelgtume į praeities dušo tualetus ir palygintume juos su Starck f, skirtumas yra didžiulis. Kur vienas yra gana stambus, kitas yra plonas ir lankstus. Jis beveik nesiskiria nuo „įprasto“ tualeto.

  Philippe'as Starckas žino, kas svarbu. Prancūzų dizaineris ir architektas jau sukūrė daugybę apdovanojimus pelniusių vonios kambario gaminių – ne tik Duravit. Pavyzdžiui, jis sukūrė furnitūrą AXOR ir vonias Hoesch. O gamintojui iš Black Forest – visa vonios kambario serija.

  2 pliusas: technologija

  SensoWash® Starck f dušo tualetas yra tikras technikos stebuklas. Turime omenyje ne tik įvairias funkcijas, kurias aptarsime kitame skyriuje. Pavyzdžiui, tualeto viduje yra srautinis šildytuvas, kuris visada tiekia karštą vandenį, kai jo reikia.

  Techninė įranga, tokia kaip glazūra, stabdanti bakterijų dauginimąsi, nėra skirta dušo tualetams. Duravit tai vadina HygieneGlaze. Taip pat yra be apvado dizaino, kuris taip pat užtikrina didesnę higieną ir mažiau valymo pastangų. Naujoviškas vandens srautas padeda sutaupyti skalavimo vandens, tačiau viskas vis tiek švaru.

  Dušo tualetas valdomas šalia praustuvo esančia klaviatūra, programėle arba nuotolinio valdymo pulteliu. Pavyzdžiui, galite naudoti programą norėdami paleisti visiškai automatinę kalkių šalinimo programą, kuri pašalina nuosėdas nuo visų vandenį turinčių dalių.

  Su „Starck f Plus“ unitazo dangtį galima atidaryti ir uždaryti net nuotolinio valdymo pulteliu – tai negali būti higieniškiau. Standartiškai minkštas uždarymo mechanizmas neleidžia dangčiui užsitrenkti. Tai taip pat stabdo atidarant, kad neatsitrenktų į sieną.

  3 pliusas: įranga

  Duravit SensoWash® Starck f dušo klozetas turi visas funkcijas, kurių tikimės iš dušo klozeto – ir dar daugiau. Išsamiau apie įrangą: