Prekių katalogas

Akrilinė vonia su matiniu baltu paviršiumi su priekine apdaila MAUERSBERGER su integruotu muzikos grotuvu bei baltu matiniu sifonu (Iš ekspozicijos)

 • Akrilinė vonia su matiniu baltu paviršiumi su priekine apdaila MAUERSBERGER su integruotu muzikos grotuvu bei baltu matiniu sifonu (Iš ekspozicijos)

  Kodas: 1318001201-eksp.
 • Akrilinė vonia su matiniu baltu paviršiumi su priekine apdaila MAUERSBERGER su integruotu muzikos grotuvu (Iš ekspozicijos)

   

   

  Komplektą sudaro:

  • Vonia dengta baltu matiniu paviršiumi
  • Priekinė apdaila baltu matiniu paviršiumi iš akmens masės
  • Sifonas voniai su baltu matiniu paviršiumi
  • Muzikos grotuvas su kolonėle jungimasis per bluetooth

  "Mauersberger" nuo 1995 metų gamina vonias ir dušo padėklus Gelenau mieste, Vokietijoje,
  todėl Jums garantuojame, kad gausite sąžiningą aukščiausios kokybės vokišką produktą.

   

  Itin komfortiškas naujasis modelis Primo 2. Puikiai tinka montuoti prie sienos.

   

  Vonios Primo 2 ilgis yra 180 cm, plotis 80 cm.

  Vokiška kokybė ir platus pasirinkimas

  Gamintojas deklaruoja, kad jis yra atsakingas už gamybos vietą Vokietijoje ir padeda Jums apsispręsti dėl Jūsų maudynių naudojant sąžiningą vokišką produktą - 100% pagamintą Vokietijoje, Erzgebirgo mieste. Gaminiai pasižymi higieniškumu ir valymo patogumu. Dėl gamybos lankstumo šis modelis yra prieinamas praktiškai visiems žmonėms, nes turi įvairių modifikacijų.

  Arilinės (matinės ir blizgančios), taip pat iš mineralinio akmens pagamintas vonias lengva valyti, pašalinti įvairius nešvarumus. "Lucite" akrilo pagrindas, tačiau būtent tai yra užpatentuota matinio akrilo gamybos technologija, kurios nerasite niekur.

   

  Paskutiniame vonios ir dušo padėklo gamybos etape gaminiai yra šlifuojami rankiniu būdu, o tai užtikrina:

  1. Aukščiausias neslydimo savybes (R10 pagal Vokietijos pramonės rūmų standartą.

  2. Galimybę taisyti gaminį įbrėžimų ir drožlių atveju - turime specialius remonto rinkinius, kuriuos klientas gali naudoti namuose, pašalinti trūkumus patys.

   

  Lietuvoje yra labai populiarios vonios pagamintos iš akrilo, "MAUERSBERGER" siūlo akrilines vonias padengtas: 1. Baltai, 2. Galimos įvairios spalvos, 3. Baltas Edelweiss matinis, 4. Sniego baltumo spalvos matinė apdaila.

  Išimtinai naudojant dažytą lietinį akrilą pagal DIN EN 263, gamintojas deklaruoja paviršiaus kokybę, spalvų atsparumą ir ilgaamžiškumą. Griežti gamybos standartai EN 198 / EN 249) yra mažesni už matmenų tolerancijas ir briaunų tikslumą.

  Mėgstantiems sūkurines vonias siūlome pasirinkti modelį su sūkurine sistema, kuri sustiprina teigiamą vonios poveikį. Nesvarbu, ar ieškote maudynių jūroje, norite mėgautis atpalaiduojančiu masažu, norite akumuliatorius įkrauti energija ar reikalaujate putojančio potyrio su šampano efektu - "Mauersberger Badtechnik" sūkurinės sistemos dvigubai padidina Jūsų maudymosi malonumą.

   

  Techninės savybės:

  • Medžiaga pasirinktinai: akrilas arba sniego baltumo akrilas dengtas matiniu paviršiumi
  • Akrilo storis 5 mm
  • Tipas:  viengulė
  • 80 x 1800 mm

  Garantija: 5 metai

  Gamintojas: MAUERSBERGER (Vokietija)


   

  Nuotraukoje pateiktos prekės spalvos, užrašai gali truputį skirtis, o aprašyme pateikta informacija yra bendro pobūdžio, tad gali būti paminėtos ne visos prekės savybės.

  Kilus klausimams, visada laukiame Jūsų skambučio telefonu +370 5 234 55 69 arba el. paštu pagalba@santechnikos-centras.lt